Nintendo Switch Online: Sega Mega Drive

W poprzednim wpisie skupiłem się na moim zdaniem najważniejszej opcjonalnej nowości, która trafi do abonamentu Nintendo – hitach z pierwszej konsoli Japońskiego giganta obsługującej pełny trójwymiar. Teraz czas na kolejny element Nintendo Switch Online + Expansion Pack, czyli czternaście klasyków wprost z SEGA Mega Drive. Co ciekawe „Niebiescy” wydali już na Nintendo Switch ogromny pakiet gier z tamtej epoki, jednak teraz wybrane produkcje będą dostępne w ramach subskrypcji bez konieczności zakupu wspomnianego zestawu.

Pewnie ktoś się ucieszy, ale dla mnie to atrakcja na miarę produkcji z (S)NES, czyli mocno wątpliwa. Leciwe pozycje stanowią jednak całkiem pokaźny miks gatunkowy i mogą zapewnić trochę rozrywki zapaleńcom. Nintendo zadbało również o następny dedykowany kontroler, który ma zarobić wór złotych monet żerując na sentymencie części osób.

sega mega drive

Klasyki z Sega Mega Drive to fajny dodatek?

Dla mnie zdecydowanie nie, ale może komuś przypadną do gustu. Tymczasem najdziwniejsza nowa składowa rozszerzonego abonamentu dopiero przed nami…

Zdjęcia: nintendo.com