Przegląd gier z Game Boy Advance (Nintendo Switch Online Expansion Pack)

Od 9 lutego 2023 r. w ramach droższej wersji abonamentu Nintendo Switch Online (+ Expansion Pack) możemy sprawdzić produkcje z handhelda Game Boy Advance. Obecnie lista dostępnych tytułów nie robi przesadnego wrażenia i znajdziemy na niej zaledwie 6 pozycji.

Kuru Kuru Kururin – najstarsza pozycja z GBA w Nintendo Switch Online (2001)

Jedna z najstarszych gier wydanych na Game Boy Advance, która intryguje już samą nazwą. Kryje się pod nią jednak dość prosta w założeniach zręcznościówka z delikatnym zacięciem logicznym. Zdecydowanie warto wypróbować, bo mimo upływu lat rozgrywka potrafi porządnie wciągnąć, a stosunkowo krótkie poziomy sprzyjają dawkowaniu sobie zabawy. Trzeba jednak mieć na uwadze dość szybko rosnący poziom trudności, więc niech nie zwiedzie was infantylna otoczka.

game boy advance

Mario Kart: Super Circuit (2001)

Czym byłaby ta lista bez wyścigów z popularnym wąsaczem? To niestety jedyna tego typu propozycja w ramach Nintendo Switch Online + Expansion Pack i zmagań żadnych innych pojazdów nie uświadczymy. W każdym razie miło wskoczyć na jeden z wymyślnych torów i pośmigać znanymi postaciami w starym dobrym stylu.

game boy advance

WarioWare Inc.: Mega MicroGame$ (2003)

Jeden z kilku pierwszoplanowych występów popularnego szwarccharakteru na Game Boy Advance. Dostajemy tu pokaźny zestaw króciutkich minigier, które przetestują trzeźwość naszego umysłu. Wszystko przekazane w bardzo oszczędnej oprawie, choć swoją rolę ona spełnia. Można rzucić okiem w wolnej chwili, bo próg wejścia jest tu niezmiernie niski.

WarioWare Inc.: Mega MicroGame$

Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3 (2003)

Prawdopodobnie najbardziej ikoniczna pozycja dostępna w ramach Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Jeżeli lubicie klasyczne platformówki z Mario w roli głównej, to lepiej trafić nie mogliście.

Super Mario Advance 4: Super Mario Bros. 3

Mario & Luigi: Superstar Saga (2003)

Rasowy erpeg z udziałem najpopularniejszych braci w obrębie giereczkowego świata. Jeżeli zabawa w turach nie jest wam obca, to z pewnością będzie to dla was jedna z ciekawszych propozycji z Game Boy Advance w zestawieniu.

Mario & Luigi: Superstar Saga

The Legend of Zelda: The Minish Cap – najnowsza pozycja z GBA w Expansion Pack (2004)

Ciężko napisać coś odkrywczego o kolejnej odsłonie „Zeldy” w klasycznym wydaniu. To po prostu kolejny solidny element zestawu dostępnego w ramach Nintendo Switch Online + Expansion Pack i pozycja obowiązkowa dla fanów serii.


Zrzuty ekranu:
 SwitchLite.pl

Zestawienie tytułów na dzień 19.02.2023 r.