AKCESORIA

nintendo switch akcesoria

Zawartość pudełka z najnowszym handheldem na rynku delikatnie mówiąc nie powala. W dłuższej perspektywie warto zaopatrzyć się w trzy przydatne rzeczy dedykowane opisywanej konsoli: pokrowiec (etui), szkło hartowane oraz kartę pamięci. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje, koszt całego zestawu wynosi około 100 zł, przy założeniu że skorzystamy z popularnego serwisu aukcyjnego. Nintendo Lite Switch akcesoria:

Pokrowiec (etui)

Szczerze mówiąc – nada się jakikolwiek pokrowiec (etui) dostępny na aukcjach tudzież w lokalnych komisach. Ten kupiony za około 25 zł sprawia natomiast całkiem niezłe wrażenie. Utwardzana powłoka powinna uchronić konsolę przed ewentualnymi wstrząsami, a wewnętrzne gumy zapobiegają wypadnięciu sprzętu. Dodatkowo w środku umieszczono kieszonkę na kartridże, co pozwala w wygodny sposób zabrać całą swoją kolekcję w podróż.

nintendo switch akcesoria

Szkło hartowane

Ekran konsoli Nintendo Switch Lite może dość łatwo się pobrudzić czy nawet zarysować, warto więc zaopatrzyć się choćby w najtańsze szkło hartowane. Koszt omawianego wyniósł około 15 zł i nie powinno być problemu z dostaniem czegoś w podobnej cenie. W zestawie, poza głównym produktem, znajdowały się materiałowa ściereczka oraz dwie chusteczki – sucha i mokra. Tak zaopatrzeni w mig wyczyścimy ekran konsoli i bez większych problemów umieścimy na nim powłokę zabezpieczającą.

nintendo switch akcesoria

Karta pamięci microSD

Listę zamyka karta pamięci, która pozwoli w pełni cieszyć się grami pobieranymi z eShopu. W tym wypadku wszystko zależy od tego jak dużo dodatkowej przestrzeni potrzebujemy. Jeżeli nie chcemy wydawać zbyt dużo warto rozważyć Kingston Canvas Select Plus w wersji 128 GB. Karta posiada całkiem niezłe parametry i prawdopodobnie nic lepszego w tej kategorii cenowej nie dostaniecie. Produkt można nabyć już od około 60 zł, co wydaje się świetną ofertą. Choć trzeba przyznać, że po niespełna roku używania konsoli miejsca zaczyna powoli brakować…

nintendo switch akcesoria

Nintendo Switch Lite akcesoria – podsumowanie

Jak widać na Nintendo Lite Switch akcesoria odgrywają dużą rolę i ciężko się bez nich obejść. Na szczęście nie powinniśmy zbankrutować przy próbie dobrania niezbędnych dodatków. Koszt ten oczywiście można w prosty sposób zwiększyć, tutaj skupiliśmy się jednak na budżetowym podejściu.

Zdjęcia: SwitchLite.pl